153rd New Year Sprint - Handicap List for 200 metres Open Handicap

Number Name Club/Town H'cap
1 Krishawn Aiken

Kilbarchan AC
Kilbarchan AC Scr
2 Greg Kelly

East Kilbride AC
East Kilbride AC Scr
3 Douglas Young

Kelso
Kelso 4
4 Kieran Kivlin

Lasswade AC
Lasswade AC 6
5 Ben McGuire

Glasgow VP
Glasgow VP 6
6 Sol Stewart

Glasgow VP
Glasgow VP 6
7 Struan Linton

Aberdeen
Aberdeen 7
8 Euan Cunningham

Falkirk VP
Falkirk VP 8
9 Jakob Nailen

Blyth
Blyth 8
10 Murray Blair

Lasswade AC
Lasswade AC 9
11 Ian Horsburgh

Central AC
Central AC 9
12 Stewart Clark

Stonehaven
Stonehaven 10
13 Fraser MacDonald

Dingwall
Dingwall 10
14 Euan Purves

Edinburgh AC
Edinburgh AC 11
15 Gordon Armstrong

TLJT
TLJT 12
16 Connor Henderson

Paisley
Paisley 12
17 Mateo Hughes

Edinburgh
Edinburgh 12
18 Euan Urquhart

Glasgow VP
Glasgow VP 12
19 Anthony Daffurn

Wishaw
Wishaw 13
20 Charlie Carstairs

Lasswade
Lasswade 14
21 Craig Bruce

Selkirk
Selkirk 15
22 Cameron Clamp

TLJT
TLJT 18
23 Darren Towart

Tynedale AC
Tynedale AC 20
24 Ross Borthwick

Hawick
Hawick 21
25 John Armstrong

Edinburgh
Edinburgh 22
26 James Cunningham

Haddington
Haddington 22
27 John Felming

Kelso
Kelso 22
28 Ryan McMichan

Hawick
Hawick 22
29 Jai Patterson

Hawick
Hawick 23
30 Gregor Knight

Lasswade AC
Lasswade AC 25
31 Harris Morrison

Greenock Glenpark AC
Greenock Glenpark AC 25
32 David Allan

Balloch
Balloch 26
33 Andrea Goodman

Dundee Hawkhill H
Dundee Hawkhill H 26
34 Janine Boyle

TLJT
TLJT 27
35 Stacey Downie

Edinburgh AC
Edinburgh AC 27
36 Jamie O'Connor

Law & Dist AC
Law & Dist AC 27
37 Rebecca Grieve

Pitreavie AC
Pitreavie AC 27
38 Muir Gillespie

Edinburgh AC
Edinburgh AC 28
39 David Lauder

Hawick
Hawick 29
40 Sofia Vidak

Glasgow S S
Glasgow S S 30
41 Layla Zuill

Fife AC
Fife AC 30
42 Keith Kong

Lasswade AC
Lasswade AC 32
43 Colin Bruce

Selkirk
Selkirk 33
44 Shellee Fojick

Jedburgh
Jedburgh 33
45 Zoe Blair

Jedburgh AC
Jedburgh AC 35
46 Nina Cessford

TLJT
TLJT 35
47 Samantha Turnbull

TLJT
TLJT 35
48 Wallace McGown

Sauchie
Sauchie 38
49 Natasha Turnbull

TLJT
TLJT 39
50 Richard Eland

Lt Broughton
Lt Broughton 42
51 Paul Bellingham

Cramlington
Cramlington 50
52 Thomas Bradley

Edinburgh
Edinburgh 60
53 Albert Eland

Gt Broughton
Gt Broughton 62
54 Angela Kelly

Greenock N AC
Greenock N AC 63
55 Caroline Marler

Otley AC
Otley AC 66